Skip links

Witamy na blogu EONOVA!

Z wielką przyjemnością rozpoczynamy naszą ekologiczną podróż!

Dla nas to nie tylko start nowego bloga, ale również początek możliwości regularnego dzielenia się z Wami kluczowymi informacjami i najnowszymi doniesieniami dotyczącymi ochrony środowiska. 

Co znajdziesz na naszym Blogu?

Porady i wytyczne: Odnajdziesz tu prawdziwą kopalnię praktycznej wiedzy dotyczącej realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa obejmujących każdy komponent środowiskowy, co da Ci większe poczucie bezpieczeństwa w prowadzonej działalności. 

Aktualności i zmiany w prawie ochrony środowiska: Z pewnością będziesz na bieżąco   z najnowszymi doniesieniami prawnymi, opiniami i interpretacjami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Będziemy publikować komentarze naszych ekspertów na temat wpływu nowych przepisów na różne branże oraz sposobów na ich wdrożenie w firmie.

Kalendarz wydarzeń środowiskowych: Przypomnimy Ci o datach realizacji Twoich obowiązków oraz zbliżających się wydarzeniach, takich jak terminy sprawozdań środowiskowych czy wydarzeń branżowych, co pomoże Ci być lepiej zorganizować i przygotować na nadchodzące obowiązki.

Zapraszamy do odkrywania tajników świata ochrony środowiska i gospodarki odpadami, tak abyśmy wspólnie dążyli do realizacji ambitnych celów, jakimi są: oszczędność zasobów naturalnych i racjonalne z nich korzystanie, circular economy, a przy okazji zmiany nawyków również w życiu codziennym.

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami w branży ochrony środowiska!

Zapraszamy do lektury i współpracy!

Zespół EONOVA

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z sieci.