Skip links

Obszary działalności

Dla kogo działamy?

Branża beauty

Oferujemy kompleksową i stałą obsługę firm działających w branży beauty. Zapewniamy opiekę na sprawami formalno-prawnymi, pomagamy w obsłudze BDO i przygotowujemy niezbędną dokumentacje rejestrową, ewidencyjną i sprawozdawczą.

Branża weterynaryjna

W zakresie współpracy zapewniamy realizację wszelkich obowiązków środowiskowych, jakie spoczywają na właścicielach placówek. Gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie wszelkich zobowiązań sprawozdawczych i ewidencyjnych.

Branża medyczna

Nasza oferta obejmuje wsparcie szpitali, przychodni , gabinetów lekarskich czy stomatologicznych oraz wszystkich innych placówek medycznych w wypełnianiu obowiązków środowiskowych narzuconych przez obowiązujące przepisy. Pomagamy realizować wszelkie obowiązki sprawozdawcze czy ewidencyjne, a także doradzamy w kwestiach związanych z prawidłowym zarządzaniem gospodarką odpadami.

Branża farmaceutyczna

Oferujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo w kwestiach związanych z prawidłowym zarządzaniem gospodarką odpadami oraz obowiązkiem rozliczania opłaty recyklingowej. Dbamy o wszelkie sprawy środowiskowe związane z właściwym prowadzaniem działalności.

Branża przemysłowa

Świadczymy kompleksowe wsparcie w postaci konsultacji oraz stałej współpracy, w ramach której możemy przejąć wszelkie obowiązki określone w przepisach ochrony środowiska. Przygotowujemy wnioski i dokumentacje do uzyskania odpowiednich decyzji administracyjnych, aby prowadzić działalność zgodnie z obowiązującym prawem. Zapewniamy szerokie wsparcie merytoryczne oraz praktyczne na każdym etapie przygotowywania dokumentacji środowiskowej do celów inwestycyjnych.

Jednostki administracji publicznej

W ramach prowadzonej przez nas stałej obsługi oferujemy jednostkom administracji publicznej wsparcie w zakresie monitorowania i wdrażania obowiązków narzuconych przez przepisy związane z ochrona środowiska. Dbamy by wszystkie formalności wykonane były rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z sieci.